تاریخ : دوشنبه 28 دي 1394
کد 7

همکاری سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران در آموزش انتخابات

معاون آموزش انتخابات فرمانداری تهران از همکاری همه جانیه سازمان مدیریت و برنامه ریزی و وزارت آموزش و پرورش در ارائه گواهینامه های آموزش انتخابات خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران؛ آرام معاون آموزش انتخابات گفت:مطابق برنامه ریزی صورت گرفته، هماهنگی های لازم مبنی بر لحاظ نمودن دوره های آموزشی به عنوان ضمن خدمت فرهنگیان با سازمان مدیریت و برنامه ریزی ، وزارت آموزش و پرورش و مرکز علمی کاربردی استانداری تهران صورت گرفته است.

در همین راستا نمایندگان وزارت آموزش و پرورش، سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و رئیس مرکز علمی کاربردی استانداری تهران در نشستی مشترک نقطه نظرات و پیشنهادات خود را مبنی بر کسب مجوزهای قانونی در خصوص صدور گواهینامه های آموزشی کوتاه مدت ، ضمن خدمت فرهنگیان و نیز مرکز آموزش علمی کاربردی ارائه کردند.

در ادامه آرام تاکید کرد که پیگیری در خصوص این موضوع با همکاری سازمان های ذیربط و به منظور بهره مندی از مزایا و امتیازات دوره ها ، برای اولین بار در سطح کشور انجام خواهد شد. در همین راستا معاون آموزشی حوزه انتخابیه ، خواستار همکاری کامل دستگاه های متولی در جهت تحقق هدف و جبران بخشی از زحمات مجریان و دست اندرکاران انتخابات به خصوص نیروهای وزارت کشور و وزارت آموزش و پرورش شد.

انتهای پیام/