تاریخ : چهارشنبه 11 اسفند 1395
کد 723

استاندار خبر داد: شهریور96، پایان پروژه مسکن مهر دراستان تهران

استاندار تهران گفت: طرح های مسکن مهر بر اساس نظر رئیس جمهور و وزیر راه و شهرسازی تا شهریور 96 و پایان دولت یازدهم به اتمام خواهد رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان برنامه و بودجه استان تهران؛ سید حسین هاشمی در جلسه شورای مسکن استان تهران با اشاره به ضرورت بررسی مجدد و تعیین تکلیف نهایی طرح های مسکن مهر که کمتر از 40 درصد پیشرفت داشته اند گفت: طرح های مسکن مهر بر اساس نظر رئیس جمهور و وزیر راه و شهرسازی تا شهریور 96 و پایان دولت یازدهم به اتمام خواهد رسید.

وی جانمایی نامناسب مسکن مهر در پردیس را نوعی اشتباه تاریخی در این بخش دانست و درباره شهر جدید پردیس نیز عنوان کرد: این شهر که در نامناسب ترین مکان جانمایی شده است با وجود مشکلات فراوان به اتمام خواهد رسید و دولت تصمیم گرفته است سخت ترین طرح مسکن مهر کشور را که در پردیس است با وجود هزینه زیاد به اتمام برساند.
 
استاندار تهران به بودجه 100 میلیارد تومانی در نظر گرفته شده در سال 96 برای تجهیز و توسعه آتش نشانی ها اشاره کرد و افزود: از این میزان 20 درصد سهم استان تهران است.

هاشمی همچنین بر ضرورت استفاده از فضای سبز مناسب در استان و شهرهای جدید تاکید کرد و ساخت کلانتری،مسجد، مدرسه و درمانگاه را در مسکن مهر مهم دانست.

در این جلسه مطرح شد که  تا پایان اسفندماه، 3088 واحد مسکن مهر استان تحویل داده می شود.