تاریخ : يکشنبه 1 اسفند 1395
کد 695

بازدید تجار تُُرک از نمایشگاه شهرک های صنعتی استان تهران

یك هیأت 23 نفره تجاری و اقتصادی از كشور تركیه از نخستین نمایشگاه توانمندی‌های صنایع کوچک و متوسط شهرك‌های صنعتی استان تهران بازدید كرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان برنامه و بودجه استان تهران به نقل از روابط عمومی شركت شهرك‌های صنعتی تهران، در این بازدید که در محل نمایشگاه توانمندی‌های صنایع کوچک و متوسط شهرك‌های صنعتی استان تهران در مركز نمایشگاهی برج میلاد برگزار شد، محمد خزاعی (معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی و رئیس کل سازمان سرمایه‌گذاری و کمک‌های اقتصادی و فنی ایران)، الله‌محمد آقایی (نماینده وزیر و مدیركل امور اقتصادی و دارایی استان تهران)، محمدرضا قاهری‌بدر (رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شركت شهرك‌های صنعتی استان تهران) و چنگیز گورسل (رایزن ارشد بازرگانی سفارت تركیه در ایران) نیز حضور داشتند.

در جریان این بازدید كه با نشست B2B فعالان تجاری و اقتصادی ایران و ترکیه در گروه‌های کالایی و صنعتی مختلف برگزار شد، فرصت‌ها و چالش‌های پیش روی توسعه مناسبات اقتصادی و تجاری دو کشور مورد بررسی قرار گرفت.

فعالان تجاری و اقتصادی ترکیه در این نشست با اشاره به سابقه همكاری‌های متمادی دو كشور، خواستار حضور فعال‌تر در ایران در دوران پسابرجام و همكاری مشترك واحدهای صنعتی كوچك و متوسط در توسعه بازارهای منطقه‌ای شدند.

گفتنی است؛ نخستین نمایشگاه توانمندی‌های صنایع کوچک و متوسط شهرک‌های صنعتی استان تهران از اول تا چهارم اسفند در مرکز نمایشگاهی برج میلاد برگزار می‌شود.

با جامعه خبر اخبار را دنبال کنید.