اخبار معاونت
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

اعتبار سلامت در لايحه بودجه سال آينده ۱۲ درصد رشد دارد

اعتبار سلامت در لايحه بودجه سال آينده ۱۲ درصد رشد دارد انتظار مي‌رود با توجه به اقدامات صورت گرفته در زمينه اجرايي شدن برنامه‌هاي پرونده الكترونيك سلامت، نظام ارجاع و پزشك خانواده در سال آينده مديريت منابع حوزه سلامت به شكل مطلوب‌تري انجام گيرد.
پنجشنبه 3 بهمن 1398

نوبخت: آزادراه همت تا ماه آینده افتتاح می‌شود

نوبخت: آزادراه همت تا ماه آینده افتتاح می‌شود معاون رییس جمهوی و رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: تمام تلاش ما این است که بتوانیم آزاد راه شهید همت را تا ماه آینده به بهره برداری برسانیم.
سه شنبه 1 بهمن 1398

جزئيات لايحه بودجه ۹۹ در بخش فرهنگ و هنر

جزئيات لايحه بودجه ۹۹ در بخش فرهنگ و هنر بودجه بخش فرهنگ و هنر در لايحه بودجه ۹۹ توضيحات زير براي تنوير افكار عمومي منتشر شد.
سه شنبه 1 بهمن 1398

ضرورت رعایت مقررات اداری و صرفه جویی در سازمان مدیریت استان ها

ضرورت رعایت مقررات اداری و صرفه جویی در سازمان مدیریت استان ها معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: با توجه به محدودیت منابع و شرایط تنگنای اقتصادی، رعایت اصل صرفه‌جویی و استفاده شایسته از امكانات رعایت قوانین و مقررات، اولویتی گریزناپذیر است.
شنبه 25 آبان 1398

تبصره هاي لايحه بودجه ۹۹ براساس طرح اصلاح ساختار بودجه است

تبصره هاي لايحه بودجه ۹۹ براساس طرح اصلاح ساختار بودجه است رئيس سازمان برنامه و بودجه گفت: برخي تبصره هاي بودجه سال آينده بر اساس اصلاح ساختاري حذف و اضافه ميشوند.
دوشنبه 20 آبان 1398

پورمحمدی: بودجه کشور برنامه محور می شود

پورمحمدی: بودجه کشور برنامه محور می شود معاون اقتصادي و هماهنگي سازمان برنامه و بودجه كشور: بنا به ضرورت بودجه سال آينده متفاوت از سال‌هاي قبل خواهد بود.
چهارشنبه 10 مهر 1398

نوبخت: ضرايب مالياتی برای بنگاه‌های توليدی كاهش می يابد

نوبخت: ضرايب مالياتی برای بنگاه‌های توليدی كاهش می يابد رئيس سازمان برنامه و بودجه كشورگفت: در بودجه سال۱۳۹۹ برای نخستين بار نفت از هزينه‌های جاری جدا می شود و به طرح‌های عمرانی اختصاص پيدا میكند.
چهارشنبه 10 مهر 1398

انصاری: اقدامات استان تهران نوعی الگوسازی برای دیگر استان ها است

انصاری: اقدامات استان تهران نوعی الگوسازی برای دیگر استان ها است رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور با اشاره به ضرورت نگاه ویژه به استان تهران جهت توسعه دولت الکترونیک بر الگو بودن اقدامات استان تهران برای دیگر استان ها تاکید کرد.
چهارشنبه 13 شهريور 1398

عکس| افتتاح شرکت رنگرزی پارچه در شهرک صنعتی سالاریه با حضور «نوبخت»

عکس| افتتاح شرکت رنگرزی پارچه در شهرک صنعتی سالاریه با حضور «نوبخت» دو شرکت تولیدی و رنگرزی پارچه در شهرک صنعتی سالاریه ورامین با حضور محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور افتتاح شد.
چهارشنبه 9 مرداد 1398

عکس| شورای برنامه ریزی استان تهران به ریاست محمدباقرنوبخت

عکس| شورای برنامه ریزی استان تهران به ریاست محمدباقرنوبخت شورای برنامه ریزی استان تهران در مناطق جنوب شرق استان به ریاست محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور برگزار شد.
چهارشنبه 9 مرداد 1398